محل تبلیغات شما
                                                  بسم الله االرحمن الرحیم

امروزمیخوام آپ متفاوتی داشته باشم و ازاوضاع نابسامان حجاب درجامعه که واقع ادیگه داره

خیلی مبانی وخیلی اصل هارووحتی پایمال شدن خون شهداوشریعت اسلام وزیرسوال میبره

گله کنم!!!!!!واقعا دور از انتظاره اخه خیلی ازاین مثلاآقایونی که مدعی هستن وخودشون رو از

شخصیت ها ییکه در راس  هستند میدونن اما اخه میخام بدونم نمیبینید که داره خون شهدا

واین همه مبانی بخاطر  این بدحجابی ها و مدهای غلط وزننده گرفته ش داره پایمال میشه؟؟

آهای مسولیین محترم میشنوید صدای مارو؟؟؟؟

بی مقدمه میرم سر اصل مطلب:

در این سالها کارهایی در رابطه با مقوله ی حجاب انجام شده و قدم هایی برداشته شده ،اما

درحدی نبوده که افاقه کنه ونتیجه مع داشته(طرح امنیت اخلاقیوطرح های مختلفی ک.!!)

وبعدازمدتی به حال خودرها شده.!اینم از انجام طرح هاییکه در باب مسئله ی حجاب مسولین

انجام دادند!متاسفانه بزرگترین سیستم رسانه ای کشور( صدا و سیما ) نیز نتوانسته است

احکام اسلام را درست  تبیین کنید  بلکه در بسیاری از موارد به صورت ضد ارزش عمل کرده و

بد آموزی های  زیادی دارد که حتی در  مواردی خیلی از این مسولیین  مثلا محترم موافق این

موضوعات نیز هستند و توجیهاتی نیز غیر اسلامی برای درست جلوه دادن موضوعات میاورند

مثلاپخش موزیکای کاملا غیر اخلاقی یا  از همه مهم تربعضی از سریال ها رو ملاحظه کنید که

خانم های چادری  معمولا خانم  های قدیمی و عقب افتاده و  بی سواد و زندانی و هستند

و خانم های پیشرفته و  متمدن آنهایی  هستند  که باید به زحمت به حداقل حجاب اکتفا  کرده

باشند.و بصورت های مختلف بی حجابی جلوی دوربین ودرسریال ها و فیلم ها ظاهرمیشوند

آهای مسولیین نمیبینید اینارو؟؟؟؟؟

این که واقعیت اسلام نیست،.هست ؟؟؟ایرانیت هم نیست.هست.؟؟؟؟در ایران باستان،

ن  به مراتب حجابی سخت تر از اسلام داشته اند و  بی حجابی تنها مربوط به کنیزان و قشر

پایین جامعه بود. الان هم درکشورهایی مانند  امارات  همین گونه است. خانم های متشخص

ثروتمند دارای چادر و حجاب کامل اند ودنبال آنهاکنیزانکه غالبا ازکشورهای دیگرند حجاب ندارند

.و به مراتب بی حجاب و بدحجاب هستنددر این جوامع حجاب ارزش است.حتی رنگ مشکی

رنگ سلطنتی است.چون به اصطلاح ابهت داردو سلطنتی است.پوشش مشکی هم از همان

زمان رواجداشت.این هایی که اصطلاحاخیلی ایرانی هستند ولی خانواده های بدحجابدارند

و شعارشان این است که چو ایران مباشد تن من مبادببینیدحجاب ایران باستان چگونه بوده و

حالا شما چگونه اید!!باید به آنها گفت اگر دین ندارید در مساله حجاب لااقل ایرانی باشید.حتی

شما  مسولیین مثلا محترم  البته باید گفت  قرار نیست چون شخصی به هرطریقی حالا چون

مسئول شد چون خوب بوده مسئول شده  نه ما این تفکررو تفکری  پوچالی میدونیم چون اخه

بعضی ازاین مسئولین اخه چون خودشون دارن میرن وبازنشست میشن خونوادهاشونو میارن

تو کار و حقوق خیلیاتو این مسائل شغل و کارداره ضایع میشه بگذریمامروزه  بحث حجاب،یک

بحث جدی است که بایدهر چه سریعتر با برنامه ریزی فرهنگی و اجرایی و  ایده های نو، فراتراز

شعارهای تکراری بعضی از  مسئولین به حل این معضل اجتماعی که داره روز به روز ضربه های

شدیدی به همه مبانی واردمیکنه وروزبه روزتفکرات غربی نیزضربات خودرواغاز کردهپرداخت.

حال حرفم این است:

چگونه است که در کشور اسلامی فرضا برای آب وفاضلاب در برنامه های5 ساله وسالانه برنامه

ریزی وجوددارد اما طرحی مشخص نیست که بگوید نرخ بدحجابی را ازاین میزان درطول 5 سال

به آن مقدار کاهش میدهیم،چگونه است برای کمربند ایمنی قانون قابل اجراوجوددارد ولی برای

کمربند ایمنی حجاب و عفاف در جامعه برنامه واهتمامی وجود ندارد.چرا درادارات دولتی وحتی

فرهنگی،در قوه قضائیه و در بیاری از مراکزی که خود باید مروج و مرجع مبارزه بامظاهرفسادوبد

حجابی باشد،مظاهر حریم شکنی الهی و بدحجابی وجود دارد.؟؟چه کسی بایدپاسخگوی روح

وروان بهم ریخته جوانان ونوجوان لطمه خورده ازاین ناهنجاری اجتماعی باشد.آهای مسولیین

میشنوید صدارو.؟؟؟کسی هست جواب گو باشه؟؟؟؟چرا کسی به فکر نیست.؟؟این همه

مفاسدی که شروع آن از نگاه وسوسه انگیز به جلوه های گناه و بدحجابی بودهاست،آیا اینها

خسارت بزرگ جامعه اسلام نیست؟حتمابایدپروزه های دولتی تخریببشن که اسیب اجتماعی

محسوب کنیدو بعد بشه قابل بررسی؟یعنی مسئله ی بیحجابی وبدحجابی رواونقدرنمیبینید

تا کمی فقط به فکر باشید.؟اگردر این کشور چند پمپ بنزین به آتش کشیده شودچه تکاپویی و

برنامه ریزی شروع میشود ولی چراوقتی که بزرگترین سرمایه های کشورکه نوجوانان پاک این

کشور است،هر روز به آتش جاذبه های شهوت در دام گناه می سوزند و از خدا و اسلام و نظام

اسلامی فاصله میگیرندحرکت و تکاپویی به چشم نمیخورد؟چرامسئولین به فکربرنامه ریزی و

اجرا نمی افتند؟ چرا.؟ اینها فاجعه جامعه اسلامی است.اینها درداست که کسی به فکرنیست 

و اگرم کسی به فکر باشدخودبه خودکوبیده میشود وفضای کاربه داده نمیشودچرا؟؟واقعا چرا.

درد نوشت.

میدانید درد کجاست.؟درد اینجاست که :

برهنگی مد شده و "نجابت و حیا خز".!

داستان  هم  از آنجا شروع  شد  که شما

دوست عزیز لایک را بر ها زدید نه به نجیب ها!!

خودتان قضاوت کنید کدام یک لایق لایک و تایید هستند.؟؟؟؟

درد اینجاست که برهنگی شده "روشن فکری"و نجابت و حیا شده "امل بازی"

درد اینجاست که به برهنگی میگویند "آزادی".!!

و به کدام عقل و منطق "فحشا" را آزادی معنی میکنید؟؟

و وای براون دختری که "پاکی" و "معصومیت" خود را حرام

کوبیدن  لایک ها وتاییدیه گرفتن پر "هوس" میکند!!~~

ساپورت + حجاب

" اگر برهنگی فرهنگ است ، حیوانات از ما متمدن ترند "

می دونی !!

تا نچشند ،

نمیفهمند.

چادر یک تکه پارچه نیست.

چادر انتخاب خداست برای زن و انتخاب زن برای خدا !!

چادرت ارزش است ، باور کن و با افتخار سرت کن.

حجاب نوشت.

حجاب ارزش داره .
لیاقت میخواهد
باید زهرای باشی تا لیاقت پیدا کنی .
حجاب توفیقی ست از معشوق اسمان ها به هر کسی ندهند .
پر طاووس گران به کرکس ندهند .

مقداد نوشت

حیا را که نفهمی.

چادرهیچوقت حتی در هر شرایط .

حتی برای دقیقه ای.

تو را محجبه نخواهد کرد.

هر با حجابی مومن نیست.

ولی هر مومنی با حجابه.

شبه وسوال نوشت.

آیادرقرآن آیه ای وجودداردکه برچادربعنوان حجاب برتردلالت کند؟

در پاسخ باید گفت: در آیه 31 از سوره نور، خداوند به ن مسلمان دستور می دهد

که پوششهای خود را بر روی گریبان هایشان بیاندازند.[1] " خمر" که در این آیه آمده

است به معنای لباسی است که زن با آن، سر و سینه خودش را بپوشاند»[2]. 

که ظاهرا چیزی شبیه مقنعه یا بزرگتر از آن است.

در آیه 33 سورۀ احزاب خداوند نیز می فرماید:

اى پیامبر، به ن و دختران خود و ن مؤمنان بگو كه چادر خود را بر خود فرو

پوشند. این مناسب‏تر است، تا شناخته شوند و مورد آزار واقع نگردند.

و خدا آمرزنده و مهربان است.»[3]

براى جلباب که در این آیه آمده است، دو معنا ذكر شده است:

1- پوششى كه سر و گردن و بالاتنه را مى‏پوشاند (مقنعه).

2- چیزى كه تمام بدن را بپوشاند (چادر).[4]

اگر كسى بتواند به شكل صحیح از چادر استفاده كند، مسلماً چادر حجاب برتر

است زیرا حكمت‏هاى حجاب در چادر بیشتر یافت مى‏شود، گرچه پوشیدن چادر

واجب نیست. حجاب منحصر در چادر و حتى مانتو نیست، بلكه هر لباسى كه

غیر از وجه و كفین (دست‏ها تا مچ) را بپوشاند و موجب تحریك و جلب توجه

نامحرم نگردد كافى است ولى باید توجه داشت كه همان طور كه بقیه واجبات

داراى مراتب مختلفى مى‏باشند حجاب نیز داراى مراتب خوب، متوسط

و خوب‏تر است و چادر حجاب برتر بانوان محسوب مى‏گردد.

شهید نوشت.

مادرم زمانی که خبر شهادتم رو شنیدی گریه نکن مادر.
مادر زمان تشیع وتدفینم گریه نکن مادر.
مادرزمان خواندن وصیت نامه ام هم گریه نکن.

602923_545996202138308_455251635_n.jpg

فقط زمانی گریه کن که مردان ماغیرت را فراموش وزیر پا میگذارند
و ن ما عفت و حیای خودرا.
وقتی جامعه ی مارو بیحجابی گرفت
مادر گریه کن که اسلام در خطر است

همسنگر نوشت.

بچه های ما توی جبهه جلوی گلوله تیکه تیکه شدنو
مغزشون متلاشی شدو
دستشون از بدنشون جدا شدو
سرشون از تنشون جدا شدو
پاره پاره شدنو.
له شدن زیر تانکهاوو.
همه ی این هارو تحمل کردنو صبوری کردن به خاطر غیرت و حیاووو.اما
اماحالااون وقت خواهر من توچطور نمی تونی تحمل یه چادر رو داشته باشی؟؟؟

داستان نوشت.

ماجرایی که میخوام براتون تعریف کنم مربوط میشه یه پسر جوونی که حکم اعدامش صادر شده بود به جرم به یک دختر جوان! و یکی از دوستان در طی مصاحبه ای که با عاملان این ماجرا داشتند این ماجرا رو برام تعریف کرده بودند و من هم امروز این ماجرا رو کوتاه برای شما تعریف میکنم و یه نقد کوتاه هم بر این ماجرا خواهم داشت!

طبق معمول و عادت روزانه گوشه خیابون بودم که دیدم او با مانتوی تنگ و کوتاه و آرایش غلیط از نزدیکی ما رد شد و برق این همه زرق و برق چشامو کور کرد و عقل و هوشمو با هم برد،همین امر باعث شد تا" ( ی و و چاقو زدن هم بقیه ماجرا)و وقتی این علت رو به دختر گفته بودن: اون با دستپاچگی گفته بود که :" به فرض من اینطور لباس پوشیده بودم ، اون که نباید به صرف لباسم تحریک بشه و مثل یه حیوون باهام رفتار کنه!!خوب تا اینجای ماجرا رو همگی متوجه شدید ! حالا یه سوال؟رفتار حیوانی یعنی چه؟ من اینطور تعریفش میکنم: هر رفتاری که بدون اندیشیدن و با جهالت و فقط به تحریک غریزه انجام بگیره.طبق این تعریف قطعا کار این پسر حیوانیه! اما این یه طرف ماجراست! فکر نمیکنید عمل این دختر خانوم باعث چنین ماجرایی شده؟آیا با این همه  هشدار به اینکه یه زن مسلمون به تصریح قرآن نباید با زینت بیرون بیاد  و تو روانشناسی مردها هم ثابت شده که مردها نسبت به تحریک های چشمی بسیار حساسند و البته خود خانمها هم چنین مسئله ای رو شنیدند و بارها چنین مسئله ای رو تجربه کردند ، این طرز لباس پوشیدن انسانی و با اندیشه بوده و یا فقط به تحریک حس خودنمایی و غریزه عشوه گری و به بهانه مد سال و . صورت گرفته؟!! جالب اینجاست که طبق گفته ی مصاحبه گر در هنگام مصاحبه هم طرز پوشش این خانوم هنوز هم نامناسب بود ومثل اینکه از ماجرا عبرت نگرفته بود!پس قبول کنیم که هر آنچه از بدی بهمون میرسه از خودمونه! و مقصر اصلی خودمونیم! این فقط یکی از هزاران ماجرایی بود که هر روز در گوشه کنار کشور اتفاق می افته و خیلی ها به راحتی از کنار این خبر ها رد میشیم! انگار نه انگار   

قران نوشت:

چه بسیارند عبرت دهنده ها و چه کمند عبرت گیرندگان .

دختر چادری نوشت.

من شکایت دارم.

از آن ها که نمی فهمند چادر مشکی من یادگار مادرم زهراست.

اینم داستان یکی یا تعدادزیادی از خواهرای معتقد به عفاف که برگرفته ار سیره ی عملیه خانوم جان حضرت زهرا

است که از مصاحبه رد شده چقد از این داستانا سراغ داری شما بگو

بخاطر همین چادر از مصاحبه رد شدم !!

مصاحبه ای که دومین نمره آزمون مدرسی زبان انگلیسی رو توی استان کسب کرده بودم. اما دو نفر آقا و خانمی که از تهران جهت مصاحبه تشریف آورده بودن و خانم که نگو انگار محل کسب علم و ادب و دانش رو با کجای اروپا عوضی گرفته بود!! (شرمنده ام که توضیح می دم اما بخدا قسم . ناخنها حداقل دو سانت با لاک های رنگین . آرایش صورت که واویلا و نوع پوشش که خدا می داند و بس و موها که یک وجب بیشتر بیرون با رنگ و مش خود نمایی می کرد) . علی رغم پاسخ کامل و محاوره ای به زبان انگلیسی که به سوالات ایشان دادم و آقای همراه ایشان که بیان بنده رو تایید می کرد، این خانم با نهایت بی احترامی در حالیکه با نوک ناخن دوسانتی اش لای دندانش را خلال می کرد گفت: برای جواب یه هفته دیگه مراجعه کنم. یه هفته بعد که رفتم نتیجه رو ببینم به خدا قسم تمام افرادی که اونجا داشتم براشون یاد می دادم که چه جوری خودشون رو معرفی کنن و چی بگن قبول شده بودن الا بنده و دوست بنده که هر دو چادری بودیم !!! اعتراض دادیم. دو ماه دیگه رفتیم مجددا برا مصاحبه. اما متاسفانه همون خانم و آقا باز تشریف آورده بودن. خانم با نهایت رو به من کرد و گفت : خانم . گفتم بله . گفتن: اینو بدون وقتی من یکی رو رد می کنم یعنی رد کردم و نیازی به اعتراض نداشتین خانم!!حالا سوال اینجاست . تو مملکتی اسلامی که نتیجه خون هزاران شهید بوده چرا باید اینگونه افراد فعالیت داشته باشن. چرا باید از روی غضب و عقده من و امثال بنده رو کنار بزارن و هیچ ارزشی به بار علمی و حیا و حرمت ما ندن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اونم تو یه موسسه زبان بین المللی ایران !!!؟؟؟؟؟همون سال تو کانون بسیج به عنوان مدرس بعد از مصاحبه و. مشغول به تدریس شدم . اما بعد از سه سال مسئول آموزش زبان اونجا هم عوض شد و چند نفر از ما رو که چادری بودیم کنار گذاشته و خانمها و دانشجویان زبان که پوشش های خیلی اسفناک داشتند رو برا تدریس انتخاب کردن!!!حالا باز بگم؟؟؟!!!!!!! بخدا معلوم نیست این مسئولین دارن چیکار می کنن.

به احترام دردهای مشترک من وسایرچادریهابازهم سکوت میکنم

سکوت میکنم سکوتی بالاترازفریاد!

آهایی مسئولین میشنویدسکوت مارو؟؟؟؟

مقداد نوشت.:

یاوران حجاب

برای تو مینویسم خواهر گلم.برای تو که حاضر نیستی در این گرمای داغ و طاقت فرسای تابستان، چادرت را در ازای لذت خنک شدن معامله کنی و کنار بگذاری.

برای تو می‌نویسم، برای توکه حاضرنیستی چادرت رابالذت ظاهریِ خوش تیپ شدن بالذت دیده شدن وبالذت پوشیدن لباس‌های تنگ و کوتاه و رنگارنگ عوض کنی.

برای تو می‌نویسم، برای تو که دشواری‌های پوشیدن چادر را در مدرسه، دانشگاه، محل کار، کوچه و خیابان تحمل می‌کنی اما آن را کنار نمی‌گذاری.

برای تو می‌نویسم، برای تو که از عمق جان باور داری که شهدا سرخی خونشان را به سیاهی چادر تو امانت داده اند و تو باید امانتدار خوبی باشی.

برای تو می‌نویسم، برای تو که وقتی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ‌ن شیک و باسواد و موفق را بدون چادر، و ن ساده لوح و سخن چین را چادری نشان می‌دهد، غمگین می‌شوی و اشک در چشمانت حلقه می‌زند ولی این بی مهری‌ها تو را از داشتن حجاب پشیمان نمی‌کند.

مولا نوشت."امام ای ارواحنا فداه"

جایگاه زن و نوع حضور او در جامعه اسلامی،

یکی از مسائل مهمی است که حتی در تعیین سرنوشت

جامعه نقش ایفا می کند

مقداد نوشت.

آهای مسئولینی که اون بالا نشستین و دستی تو کار دارین و دارین مثلا  واسه

پیشرفت نظام و انقلاب کارای روبه رشد میکنید نمیبینید اینارو؟؟؟؟یا نکنه نیست؟؟

یا چشه بصیرت بدیم خدمتتون؟؟؟نمیخایید یکم به فکرباشید ؟؟نمیدونم چرا همه

ادعای تدبیر میکننوحرکتی انجام نمیشهبابا دیده نمیشه پایمال شدن خون شهدا یاالان

مد حرف اول ومیزنه؟؟؟آهای کلید داران و کلید داری که ادعای تدبیر میکنی به فکر

باش چقدر مثه علی خلیلی و علی هارو باید بدیم تا گوشه ای از فکر شما این مسئله

جا بگیره بابا شریعت ماست آهای ونی که اون بالا دست دارین به فکر باشید .

والااگه برنامه ی روبه رشد ما اینه که خدا بخیر بگذرونه عاقبتمونو

نمیدونم ما با این دسته کلیدا که دسته کلید داره امید به چی داریم.

دل نوشت.

افسوسافسوس

توجه کنیدبدون شرح درحد خودش مطلب جالبیه.به قول یکی از رفقامون "سرباز1195"شاید تدبیری صورت گرفته .

آقای تدبیر ک میگفتی ودم میزدی اجرای این برنامه ها وامثال اینا بود؟؟؟؟

عشق بازی با رفقا چه حالی دارد...

خدایا شهادت نصیبمان بگردان..الهی آمین

50...حجاب خون بهای شهیدان است..آهای مسئولین با تدبیر جدی بگیرید

,حجاب ,رو ,تو ,های ,چادر ,    ,برای تو ,است که ,به فکر ,در این ,برای کمربند ایمنی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

herpotembols کارخانه تا دانشگاه اخبار علمی ، فرهنگی ، مذهبی aprimiber مهندسی کشاورزی - باغبانی www.baghbani.ir گروه کوهنوردی شهاب اردبیل touchbphisviovo brocborntalen بخرید و بفروشید Jessie's style